Şev Taşı

Şev Taşı, Beton Şev Taşı, Şev Taşı Kullanımı, Şev Taşı Ölçü, şev taşı kırmızı, şev taşı gri, şev taşı duvar, flora şev taşı ve çiçeklik şev taşı gibi vb dahi bir çok projeniz için firmamızı arayınız.

Beton Şev Taşı

Beton Şev Taşı, yaılarımıza estetik şıklık ve güzellik kazandıran Beton Şev taşları hemen hemen herksin kullanabileceği beton yapı elemanlarından bir tanesidir. Beton Şev Taşı Duvar Taşı uygulamalarımızda gri ve kırmızı rengi ile talep görüp yol kenarı ve bahçe içi alanlarda yamaç kotunu düz seviye oluşturmak , ayrıca yol ve bahçelere toprak ve kaya kaymalarını önlemek için bol miktarlarda kullanılı. Beton Şev Taşı'ını bu kadar çok popüler kılan neden ve sebeplerden bir kaç tanesi doğal taşlara göre fiyatının uygun olması , uygulama ustalığı ve işçiliği pratik oluşu ve her yerde bol miktarda bulunuyor olması beton şev taşını popüler hale getirmiştir. Beton Şev Taşı renk uyumu özelliği ilede her mekana uyum sağlar duvar uygulama projelerinde şık ve estetik duruşu ile göz doldurur.

Beton şev Taşı Nerelerde Kullanılır

Şev Taşı, Beton Şev Taşı, Şev Taşı Kullanımı, Şev Taşı Ölçü ; Her geçen gün kullanım alanları çığ gibi büyüyen şev taşı, bahçe içi, yol kenarı ve düz olmayan arazide yamaç kod farkını ayarlamak için bol miktarda tüketilmektedir.

Şev taşı Ölçüleri

Şev Taşı Ölçüleri, standart şev taşı ölçüleri 20x26x36 ebatında olanıdır. Şev taşı ölçüleri sipariş doğrultusunda değişkenlik göstermektedir.

Şev Taşı Fiyatları

Şev Taşı, Beton şev taşı, flora şev taşı, çiçeklik saksılı şev taşı fiyatları tane adet üzerinden fiyatlandırılıp, renk tonuna göre 50 krş farklılık göstermektedir. Ayrıca normal beton şev taşı ile flora şev taşı ve saksılı şev taşı arasında 75 krş yada 1 lira gibi fiyat farkı vardır.

Şev Taşı

Beton Şev Taşı

Şev Taşı

Beton Şev Taşı

Şev Taşı

Beton Şev Taşı

Şev Taşı

Beton Şev Taşı