Limra

Limra taşı yüksek binalarda kaplama ve cephe kaplama taşı olarak daha sık kullanılır. Devamında Söve, harpuşta, patlatma özellikleri ile iç mekanda dekorasyon taşı olarak kullanılmasının yanı sıra magnet taşı olarak ta tercih edilip tüketilmektedir.

Limra Taşı

Limra taşı renk olarak beyaz bir renge sahiptir. Limra taşları porjelerimizde iç ve dış duvarlarında kaplama ve döşeme taşı olarak kullanılmaktadır.Limra taşı dediğimiz zaman aklımıza gelen ilimiz Antalya limra taş bakımından zengin bir alana sahip olan Antalya ilimiz Akdeniz bölgemizde bulunmaktadır.Antalya Limra taşı üretiminin yanı sıra diyabaz gibi vb doğal taş üretimi yapılmaktadır.Cilalı Limra taşı,ham limra taşı,patinatolu limra taşı,kaplama Limra taşı,döşeme limra taşı,beyaz kaplama taşı

Son yılarda oldukca sık kullanım alanı bulan Limra Taşı gerek yurt içi gerekse yurt dışı kaplama ve döşeme taşı projelerinde tercih edilen doğal taşlardan birisidir.

Limra taşı satışı ve uygulama hizmetleri veren Taşyap Maden müşterilerine en uygun fiyatlarda kaliteli Limra taşı satışı ve Limra taşı uygulama hizmetleri vermektedir.

Limra Taşı

Limra taşı satışımızın yanı sıra Limra doğal taş projelerinizde 1.sınıf malzeme ve yine 1.sınıf uygulamala hizmeti vermekteyiz.

Limra Magnet Taşı

Limra Magnet, Limra Magnet Taşı Beyaz Limra Magnet, Limra Magnet, Susamlı Limra Magnet Taşı hakkında daha bir çok bilgiyi aşağıda görebilirisiniz.

Limra Taşı Fiyatları

Limra Taşı Fiyatları, Limra Taşı kendi arasında bir kaç model ve çeşitte olduğu için haliyle fiyat aralıkları da değişkenlik göstermektedir.

Limra Taşı Ölçüleri

Limra Taşı Ölçüleri
Kaplama 3x30x60 - 3x40x80
Magnet Ölçüleri 4x6 cm - 5x5 cm - 5x7 cm - 5x10 cm

LİMRA

Limra Taşı

Limra Taşı

Limra Taşı

Beyaz Limra Taşı

Beyaz Limra Taşı

Limra Taşı Kaplama

Limra Taşı Kaplama