Falez Taşı

Falez taşı satış ve pazarlama hizmeti vermekteyiz. Falez taşı bir çok havuzcu ve akvaryum işi ile ilgili çalışma hizmeti veren firma kurum veya kişiler tarafından yapay havuz yapımı akvaryum içini süsleme gibi vb daha bir çok uygulamada kullanılmaktadır. Falez taşı dokusu gereği yüzey işelemlerinde derin delikli gözeneklerin bulunmasından dolayı kullanıldığı her alanda çevreye uyum sağlayarak yer aldığı alana şıklık estetik ve doğal görünler kazandırmaktadır. Ayrıca peyzaj projelerinde bahçe içi alanlarda süsleme taşı olarak kullanılan Falez taşı'larının diğer bir ismide makarna taşı olarak kullanılır.

Falez Taşı hizmeti

Şirketimiz taşyap madencilik Falez taşı satışı ile kalmayıp Falez taşı projelerinizde proje odaklı anahtar uygulama hizmeti'de vermektedir.

Falez Taşı Fiyatı

Falez Taşı Fiyatı, Mimari yapı ve peyzaj projelerinde bol miktarda terzih edilip kullanılan falez taşı temini hizmetimiz toptan fiyatına perakende falez taşı satış imkanı sunmaktadır. Falez taşı satışımız İstanbul, Ankara, Antalya, Bursa, İzmir ve Konya gibi vb illerimizin yanında tüm yurt geneline uygun fiyata Falez taşı temini.

Falez Taşı Özellikleri

Falez Taşı özellikleri, Havuz park gibi vb daha bir kaç alanda başka hiç bir şekilde alternatifi olmayan falez taşları özellikleri denildiğinde ilk akla gelen falez taşlarının doğal olmasıdır.

 

Falez Taşı

Falez Taşı

Falez Taşı

Falez Taşı

Falez Taşı

Falez Taşı

Falez Taşı Ankara

Falez Taşı