Dolomit

Dolomit Taşı bir çok renge sahiptir. Beyaz Renkli, siyah renkli, füme, gri, mor, yeşil gibi vb bir çok renkleri bünyesinde bulundurur. Dolomit Taşı peyzaj taşları olarak kullanılmaktadır. Dolomit Taşları daha çok bahçe havuz içi bitki kenarları, yapılarımızın kenarları gibi vb bir çok alanda kullanılmaktadır. Dolamit Taşları A.V.M gibi vb alanlardada bol miktarda tercih edilir.

Bir çok projenin dekor ve süsleme projelerinde en çok tercih edilen Dolamit Taşı kullanıldığı alanda hiç bir zaman özellik ve rengini kaybetmezler. Süsleme taşı olarakta bol miktarda kullanılan yuvarlak taşlar arasında ilk sırada yer almaktadır. Dolomit Taşı fınfık boy ebatı 1x3, ceviz boy ebatı 3x5, limon boy ise 4x6cm gibi vb ebat ve ölçüleri vardır. Şirketimiz Dolomit Taşı satışı ve proje odaklı uygulamalı dolomit taşı hizmetide vermektedir.

Dolomit Taşı Kullanımı

Dolamit Taşı Kullanımı ile yürüyüş yollarımızı süsleyebilir hatta yolumuza siyah ve beyaz dolomit taşlar ile şekil ve figürler oluşturabiliriz.

Dolomit Taşı Fiyatları

Dolomit Taşı Fiyatları, Dolomit taşı fiyatları iki ayrı seçenekte olur. Dolomit Taşı satışı ton, proje odaklı uygulaması ise m2 üzerinden yapılır.

Dolomit Taşı Renkleri

Dolomit Taşı Renkleri, Dolomit taşı renkleri denildiğinde ilk akla gelen beyaz renkli olanı, devamında ise siyah renkli, gri renkli, bordo renkli, yeşil ve sarı renkli olan dolamit taşları gelir.

Dolomit Taşı

Dolomit Taşı, Dolomit taşı mimari tasarı ve peyzaj projelerinde gerek dekor gerekse süsleme taşı olarak tercih edilir. Dolomit Taşı'nın peyzaj ve süsleme projelerinde en çok tercih edilen taş olma özelliklerinden bir kaç tanesi denildiğinde çok renkli oluşu ve farklı model ve figürler için kullanışlı bir taş oluşudur.

Dolamit Taşı

Dolomit Taşı

Dolomit Taşı

Dolamit Taşı , Dolomit Taşları satışımızın yanı sıra dolamit taşı,podima taşı çakıl taşı satışı ve uygulama hizmeti vermekteyiz.

Dolamit Taşları

Dolamit Taşı , Dolomit Taşları

Beyaz , Siyah Dolomit

Dolamit Taşı , Dolomit Taşları