Bordür

Bordür Taşı

Granit kesme bordür taşı

Granit bordür taşı Yol kaldırım bahçe gibi vb bir alanda sınır hatlarını ayırmak için kullanılmaktadır.10x15x50 granit bordür

Granit kırma bordür taşı

Granit bordür taşı Yol kaldırım bahçe gibi vb bir alanda sınır hatlarını ayırmak için kullanılmaktadır.12x20x50 granit bordür

Bordür Taşı

Granit bordür taşı Andezit bordür taşı , Bazalt bordür taşı ,Beton bordür taşı farklı ebat ve ölçülerde her zaman yapı taşları,asfalt beton gibi yer uygulamarının kenarlarında gerek destek gerekse sınır hat çizgileri bunların yanı sıra yol kenarlarına,yol ortalarına,bahçe kenarı,tretuvar kenarı,duvar taşı gibi vb doğal taş projelerimizde 10x15x50,10x20x50,15x25x50 gibi vb farklı ebatlarda kullanılmaktadır. Bordür taşı kırma ve kesme olarak iki sınıfta ayrılmaktadırlar.Bunlar kırma olan Bordür taşları üzerine işlem yapılmayarak yüzeyi dogal olarak kullanılandır.Kesme Bordür taşları taşın kesimi sırasında sulu kesim bıçakla kesilerek biçildikten sonraki haline verilen işlemdir. Kesme Bordür taşları kırma Bordür taşlarına göre fiyat farkı olmasının sebepleri ise taşın işleminin fazla olmasıdır.Kırma bordür taşları ismi gibi kırma olmamasıdır. Granit bordür taşı başta Bergama olmak üzere Erdek, Balıkesir,Yalova,Bursa,Giresun gibi vb bir kaç ilimizde üretilmektedir.

Granit bordür taşı

Andezit bordür taşı

Bazalt bordür taşı

Beton bordür taşı

Traverten bordür taşı

Kırma bordür taşı

Kesme bordür taşı

Bordür Taşı

10x15x50 Bordür Taşı

Bordür Taşı satışımızın yanı sıra granit bordür taşı projelerinizde 1.sınıf malzeme ve yine 1.sınıf uygulama hizmeti vermekteyiz.

10x20x50 Bordür Taşı

Bordür Taşı satışımızın yanı sıra granit bordür taşı projelerinizde 1.sınıf malzeme ve yine 1.sınıf uygulamal hizmeti vermekteyiz.

15x25x50 Bordür Taşı

Bordür Taşı satışımızın yanı sıra granit bordür taşı projelerinizde 1.sınıf malzeme ve yine 1.sınıf uygulamal hizmeti vermekteyiz.

 

Granit Bordür

Granit Bordür Taşı

Bazalt Bordür

Bazalt Bordür Taşı

Andezit Bordür

Andezit Bordür Taşı

Beton Bordür

Beton Bordür Taşı