Bazalt Taşı

Bazalt taşı yapılarda Bazalt plaka taşı,Bazalt bordür taşı, Bazalt oluk taşı,bazalt harpuşta gibi vb değişik ebatlarda yapılarımızın dış duvar perde duvar gibi kaplama uygulamalarımızda sıkça kullanılmaktadır.Bazalt taşının plaka ölçüleri 2cm den tutunda 30-40 cm kalınlık ve genişlik ölçülerine sahiptirler. Bazalt taşı döşemesinde bu tamamen farklı olamaktadır küp taş genellikle -10x10 - 10x15 - 10x20 - 8x10 - 6x8 - 4x6 bazalt döşeme taşı olarak daha cok kullanılmaktadır. Bazalt bordür taşları ise sınır hat çizgisi yapımı kaldırım yerleri açma yagmur sularında orunma gibi vb uygulamalarda kullanılmaktadır. Bazalt küp taş ve plak taşlarımızın araç geçişlerinde yağmur kar gibi hava şartlarından etkilenip bozulmamaları için zeminin ve uygulama bittikten sonra arlarının ve üzerinin iyice silindirle sıkıştırılması gerekmektedir.Bazalt oluk taşlarının görevi ise sadece yağmur sularına belirlediğimiz rogar ve kanallara taşımak için kullanılir.Plak,küp taş,bordür ve oluk taşı 4 lü olarak kullanıldığı zaman ortaya muhteşem bir doğa görüntüsü meydan getirmektedirler.

Bazalt çeşitleri Bazalt küp taşı Bazalt bordür taşı Bazalt plaka Bazalt plak Bazalt oluk taşı temini ve uygulama hizmeti.

Bazalt küp taşı yapılarımızın dış ve iç mekan uygulamarında daha sık kullanılır.

Bazalt plak taşları dış mekan uygulama ve döşeme taşı olarak bol miktarda kullanılır.

Bazalt bordür taşları yol,bahce,kaldırım,kenarlarına kullanılmaktadır .

 

BAZALT TAŞI

Bazalt taşı , Bazalt Küp Taşı, Bazalt Plak Taşı , Bazalt Bordür Taşı , Bazalt Oluk Taşı , Bazalt Patlatma Taş ve Bazalt kırme taş

BAZALT KÜP TAŞI

Bazalt küp taşı,Bazalt plak taşı,Bazalt bordür taşı,Bazalt taşı oluk taşı satışı ve uygulama hizmetleri sunmaktayız.

BAZALT PLAK

Bazalt Plak Taşı satışı ve tüm yurt genelinde döşe ve kaplama hizmeti.

BAZALT BORDÜR

Bazalt bordür taşı , bahçe bordür taşı ve yol bordür taşı satışı ve uygulama hizmeti.