Andezit

Andezit Taşı, Taşyap Maden Andezit Taşı taş uygulamasına başlamadan önce sert zeminin etüdleri yaparak zeminin Andezit Taşı uygulaması için uygun olup olmadığını keşfederek müşterilerine rapor hazırlayıp bilgiler ve seçenekler sunmaktadır. Şirketimiz sert zemin keşfi ve raporu için müsterilerinden exra bir bedel talep etmemektedir.

Andezit Taşı, Andezit plak taşı, Andezit bordür taşı, andezit oluk taşı, andezit küp taşı, andezit harpuşta, Andezit Merdiven Taşı, andezit kaplama taşı ve andezit döşeme taşı gibi vb ebatlarda gri yada gül pembe ( gül kurusu ) renkli ürünleri her zaman stoklarımızda tutmaktayız. Andezit dış ve iç mekan uygulamalarında bol miktarda kullanılır. Andezit plak yollarda kaldırım taşı, zeminde döşeme, yüksek binalarda ise kaplama ve cephe giydirme işinde kullanılır. Andezit Bordür Taşı yapılarımızın kenarlarında kullanılmaktadır. Andezit oluk taşları yağmur sularını belirlediğimiz bölgelere taşımamıza yardımcı olan bir gereçtir.

Ankara Andezit Taşı satışı ve doğal taş projelerinizde anahtar teslim uygulama hizmeti veren Taşyap Maden , sert zemin , dolgu ve hafriyat gibi vb br çok sert zemin peyzaj işlerinizde de sizlere çözüm ortağı olmaktadır. Andezit taşı ölçüleri Andezit küp taşı 8x10x10 Andezit plak taşı 2x30x60, 3x30xsb Andezit plaka taşı 4x50x50 Andezit bordür taşı 10x15x50 , 15x25x50 Andezit oluk taşı 8x30x50 Andezit blok taşı 100x150cm Andezit parke taşı 10x14.5x20 .

Andezit denildiğinde ilk akla gelen Andezit Küp Taşı, Andezit Plak Taşı, Andezit Bordür Taşı , Andezit Adım Taşı , Andezit Harpuşta Taşı gelmektedir.

Andezit Taşı yer zemin döşeme Küp Taşı kırma ve kesme ebatlı olan sonrasında Bordür Taşı , Oluk Taşı ve Adım Taşı gibi çeşitleri gelir. Andezit taşı günümüz dünyasında doğal taş yer ve duvar kaplama taşı olarak en çok tercih edilen doğal taşdır.

Andezit Küp Taşı Granit ve bazalt küp taş ile oldukça uyumlu oldukları için farklı model ve şekil için Granit Küp Taşı ve bazalt küp taşı ile aynı döşemede kullanılır.

Andezit Fiyatları

Andezit fiyatları m2 ve mtl üzerinden hesaplanır.

Andezit Çeşitleri

Andezit çeşitleri gri ve gül kurusu renk tonu ile iki ayrı çeşitte olur.

 

Andezit Plak Taşı

Andezit Plak Taşı Andezit plaka taşı  döşeme , Andezit plak taşı kaplama , Andezit Taşı Uygulama , Andezit Taşı Cephe Giydirme , Andezit duvar kaplama taşı , Andezi taşı

Andezit Bordür

Andezit Bordür Taşı , Andezit Yol Bordür Taşı , Andezit Bahçe Bordür Taşı , Andezit Karayolu Bordür Taşı , Andezit Refüj Bordürü , Andezit Kavşak Bordür Taşı satış pazarlama.

Andezit Oluk Taşı

Andezit Oluk Taşı , Andezit Su Oluk taşı , Andezit  Yağmur Oluk taşı , Andezit kesme oluk taşı , Andezit Su Oluğu , andezit bahçe oluK , andezit yol oluk , andezit kaldırım oluk

Andezit Küp Taşı

Andezit Küp Taşı , Andezit Küp Taş , Andezit Kırma Küp Taşı , Andezit Kesme Küp Taşı , Gri Andezit Küp Taşı , Andezit Küp Taşı Pembe , Ankara Andezit Küp Taşı